Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Neurolog dziecięcy z Krakowa od ostrej padaczki

Neurolog dziecięcy z Krakowa od ostrej padaczki

Szukam dobrego specjalisty neurologa dziecięcego w Krakowie. Mój syna ma bardzo ostrą padaczkę, ataki występują codziennie, a nawet kilka razy dziennie. Obecny lekarz nie zna skutecznego sposobu leczenia. Stan syna się pogarsza. Gdzie znajdę odpowiedniego specjalistę?














Manieczka 2011-02-05, 18:48

My leczymy się u pani dr Barbary Seńkowskiej. Przyjmuje na Strzeleckiej, Pachońskiego. Jest neurologiem dziecięcym, nam pomogła, ale każdy przypadek tej choroby jest inny. Mam o niej bardzo dobre zdanie.

mariewel 2011-02-12, 21:37

A ja mam mieszane odczucia. Leczymy córkę na padaczkę od kilku lat, od roku nie ma poprawy, im częściej przychodzimy, tym wizyty są krótsze, a pani doktor coraz bardziej rozziewana. Może za dużo przyjmuje pacjentów, bo wizyty stają się coraz bardziej byle jakie.
Taśma, taśma i jeszcze raz taśma. Chciałabym, żeby dziecku poświęcono więcej uwagi, a ja wolałabym szukać odpowiedzi na pytania nie w internecie, tylko w gabinecie. W końcu wizyty są płatne. Pozdrawiam

Monika 2012-09-17, 15:50

Ja wiele lat jeżdziłam do Katowic do prof. dr hab n med Elżbiety Marszał.To jeden z najlepszych neurologów dziecięcych w Polsce.Moją córke wyciągnęła z choroby,gdy inni rozkładali rece .Kiedyś przyjmowała na ul.św.Jana10.Juz 6 lat tam nie jeżdże,bo córka jest dorosła.Z całego serca polecam.Pozdrawiam

jola 2012-12-14, 12:04