Forum neurologiczne » Nerwobóle » Neurogenne uszkodzenie mięśni a bóle mięśni nóg

Neurogenne uszkodzenie mięśni a bóle mięśni nóg

Od ponad roku szukam pomocy , wszystko dotyczy bólu mięsni nóg(dzisiaj juz jestem pewna że ból to związek z wysiłkiem). Rok temu miałam wykonane badanie kontrolne EMG- wykazało - z wypisu szpitalnego-radikuloneuropatię demielinizacyjną w zakresie nerwów udowych oraz cechy uszkodzenia neurogennego mięśni , badanie w zakresie chorób mięśni w normie. .Zapis emg badanych mi ęśni z cechami uszkodzenia neurogennego , bardziej nasilonymi w m.vastus latralis sin.wskazującymi na przewlekłe odnerwienie. Nic z tego nie rozumiem!!!!Wszystkie dotychczasowe próby leczenie -bez efektu. Sama nie wiem gdzie jeszcze mogę sie udać? Ciągle szukam pomocy.

Irena 2012-04-11, 21:22

Najlepiej udać się do neurologa zajmującego się chorobami nerwowo-mięśniowymi czy też do takiej poradni. W Warszawie ma Pani znaczny wybór. Nie znam szczegółów Pani choroby, ewentualnych przyczyn czy czynników ryzyka ale można rozważyć możliwości leczenia, ważna jest dla Pani też rehabilitacja.

neuron 2012-04-15, 11:39