Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Neurochirurg z Poznania od guzów w kanale kręgowym kręgosłupa

Neurochirurg z Poznania od guzów w kanale kręgowym kręgosłupa

Mam prośbę, mój syn / 25 lat/ ma guz w kanale kręgowym odcinka piersiowego kręgosłupa, a do tego uszkodzone dyski. Jest to poważny problem, jeździłam na konsultacje do paru neurochirurgów w Polsce. Ponieważ syn przebywa w Poznaniu, prosze o podanie mi nazwiska, lub , jeśli można namiaru na dobrego neurochirurga w Poznaniu, żeby syn mógł pójść do lekarza lub skierowanie na rezonans kontrolny , tam na miejscu w Poznaniu. Narazie nie operowaliśmy guza, ponieważ 2 lekarzy sugerowało, żeby operować, a 2 kazało się wstrzymać.
Nadmieniam, że syn odczuwa ból w odcinku piersiowym i należy jak najszybciej powtórzyć rezonans kontrolny.Będę wdzięczna za namiar na DOBREGO i MĄDREGO neurochirurga w Poznaniu. Do konsultacji mam zamiar wybrać sie tym razem do Łodzi, a byłam już w Opolu, Wroclawiu, Katowicach i w Lublinie. Prosze o pomoc, dzięki.

Grażyna 2011-05-03, 14:00

Proszę spróbować:
- http://www.szpital-szwajcarska.poznan.pl/index.php/szoddzialy/113-oddzia-neurochirurgii Sławomir Smól
- http://prywatnezdrowie.pl/kliniki-i-placowki-medyczne/klinika-neurochirurgii-i-neurotraumatologii-uniwersytetu-medycznego/ Michał Wieloch
- Jacek Janicki www.dyskopatia-leczenie.pl

neuron 2011-05-04, 18:17

Serdecznie dziękuję za podpowiedź, zechcę wysłać syna do dr Janickiego, lub dr Wielocha, ale jutro już ma umówiona wizytę u dr Kopaczewskiego. Dzwoniłam ,żeby go wstrzymać z ta wizytą, ale juz postanowił, że jutro pójdzie. Może coś wiadomo o dr Kopaczewskim Bartłomieju? Syn przede wszystkim chce prosic o skierowanie na kontrolny rezonans, aby sprawdzić, czy guz sie nie powiększył, a potem to już znowu trzeba wybrać sie na mądre konsultacje do mądrych neurochirurgów. Ja mam jeszcze 1 wielka prośbę,Ponieważ syn oprócz guza ma uszkodzone dyski na całym kręgosłupie to prosze o podanie dobrego specjalisty od metody mcenziego, żyby pokazać jakies dobre ćwiczenia, wzmacniające mięśnie kręgosłupa i uśmierzające ból .Oczywiście również w Poznaniu, żeby syn mógł sie wybrać do niego.

Grażyna 2011-05-04, 23:00

Czy doktor Kopaczewski przyjmuje prywatnie? Niestety nie mogę odszukać kontaktu do niego. Jest pilnie potrzebny ponieważ na NFZ dopiero w styczniu 2012:(

marta 2011-10-21, 11:03

Sama jestem po operacji oponiaka t3t4 o ile mi wiadomo a mam dużą wiedzę po swojej operacji oponiak może stanąć w miejscu więc lekarze mają racje gdy miałam oponiaka nie wolno było ćwiczyć nic kontrola MR a gdyby była operacja to przy okazji wymienić najgorsze dyski

ela 2013-05-17, 16:12

Na Przybyszewskiego w klinice jest jeszcze super lekarz pani dr.Bogumiła Stachowska - Tomczak,która prywatnie przyjmuje w Centrum *Prof-medica*,gdzie ceny sa przystępne.Odnośnie kliniki to zapisów na NFZ w tym roku juz nie ma

stallone 2013-06-04, 18:51

Nie polecam Kopaczewskiego, chociaż jak za *kasę* to może traktuje pacjentów inaczej niż potraktował mojego męża.
Konował na usługach ZUS. Dorabia jako konsultant - sprzedawczyk.
Wystawia opinie nie przeprowadzając żadnego badania. Nie interesuje go dokumentacja medyczna dostarczona przez pacjenta. Podważa opisy specjalistów radiologów, w tym prof. Paprzyckiego - choć sam nie ma specjalizacji w dziedzinie radiologii. W sporządzanej opinii dla ZUS i na potrzeby ZUS jako konsultant, przedstawia wyniki badania bezpośredniego chociaż żadnego badania nie przeprowadził.
Szachraj, oszust, kłamca.... mogę wymieniać bez końca.
Radzę się wystrzegać takich lekarzy.
Dorota

Dorota 2014-03-21, 16:33

No to pojechałaś mnie akurat Kopaczewski nie robił ale to świetny lekarz i wspaniały człowiek. jako jedne z niewielu na oddziale zainteresowany losem swoich pacjentów po operacji do tego dobry fachowiec

dorota 2014-03-24, 23:26

Jak można użyć takich słów o człowieku który tak dużo zrobił dla wielu ludzi!Widocznie pani mężowi, renta się nie należała

Bożena 2016-05-13, 07:59

Jak można użyć takich słów o człowieku który tak dużo zrobił dla wielu ludzi!Widocznie pani mężowi, renta się nie należała

Bożena 2016-05-13, 08:02