Forum neurologiczne » Depresja, nerwica, zaburzenia psychiczne » Nerwowość po dawnym wstrząsie mózgu

Nerwowość po dawnym wstrząsie mózgu

25lat temu miałem wypadek, w którym doznałem wstrząsu mózgu i leżałem 7dni nieprzytomny.
Do 1993roku brałem leki przeciw padaczce i do tego czasu miałem wszelkie robione badania.Ponieważ nie miałem żadnych objaw po urazowych, postanowiłem sam odstawić leki.
I od tamtego czasu, nic mi się nie działo, zauważyłem jednak że ostatnio zrobiłem się bardziej nerwowy i często zamykam się w sobie, nie przyjmując do wiadomości innych racji.
Czy może to mieć to moje zachowanie coś wspólneko z moim wypadkiem z przed 25lat i jak sobie z tym poradzić, a może jakiś lekarz neurolog skierował by mnie na badanie głowy, czaszki pod katem czy zmiany jakieś się nie pojawiły.Prosze o pomoc

Robert 2011-06-26, 22:32

Najpewniej to sprawa charakteru lub przemęczenia i stresu. Radzę udać się na porządny urlop i odpocząć tak jak Pan lubi najbardziej np. aktywnie lub wręcz przeciwnie. Jeśli to nie przyniesie rezultatu można rozważyć konsultację ze specjalistą. Jeśli po urazie nie doszło do istotnych urazów w obrębie mózgowia to raczej nie jest to przyczyna.

neuron 2011-06-27, 22:14