Forum neurologiczne » Nerwobóle » Nerwobóle skaczące po całym ciele, twarzy, szyi, głowie i uszach

Nerwobóle skaczące po całym ciele, twarzy, szyi, głowie i uszach

Od pewnego czasu mam nerwobóle skaczące po całym ciele. Często umiejscawiają się na twarzy, szyi, głowie i uszach, ale przede wszystkim na ciele. Co oznaczają te nerwobóle? Czy można je wyleczyć?














Gabbi 2011-11-11, 15:52

Najpewniej to wynik stresu i przemęczenia. Warto udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania laboratoryjne krwi tj. morfologia, elektrolity, OB, TSH, glukoza.

neuron 2011-11-16, 14:02

Nerwobole odczuwam od dlugiego czasu,od kilku lat.Zaczelo sie od silnego klucia w palcu,tak przeszywajacego,ze az puszczalam zakupy.Nie wiem co moze byc przyczyna.W tej chwili lecze sie na depresje,ale to blylo dlugo przed depresja.Zauwazylam,ze nasila mi sie ze zla pogoda i kiedy przychodzi zimno.Latem mam spokuj.Do tego temperatura ciala zawsze jest 37 C do 37.5 C.Tak juz jest od 15 lat.Jestem w trakcie badan.Wiem od pewnego lekarza ,ze nalezy sie wykonac wszystkie szczegolowo testy krwi.Wtedy wykaze co jest nie tak w organizmie.Moze duzo toksyn,lub zabujcza dawka zelaza(metali) w organizmie.To zatruwa mozg idlatego jest wiecej ludzi,ktorzy maja depresje.

Maggie 2012-01-15, 03:32