Forum neurologiczne » Bóle głowy » Nerw łokciowy a bóle głowy

Nerw łokciowy a bóle głowy

Witam. Jestem bardzo młodą osoba - 22 lata, niestety najwyraźniej z słabym zdrowiem. Od około pół roku zmagam się z objawami uszkodzenia nerwu łokciowego i poczatkiem zespołu cieśni nadgarstka na mojej dominujacej ręce - zabiegu żadnego nie było bo uszkodzenia są wciąż *nie zbyt duże, a ja zbyt młoda by od razu mnie kroić* wiec zgodnie z zaleceniem odciążam rękę (dziś jestem praktycznie leworęczna). Ból od reki często promieniuje aż do odcinka szyjnego. Od pewnego czasu jednak nasiliły sie u mnie bóle głowy, naprzemiennie ciśnieniowy (uciskowy) ból na skroniach lub w tylniej, dolnej części czaszki. Nie mam energii, jestem zdezorientowana i czuję sie dość słabo gdy mnie to nachodzi. Nie mam problemów z ostrościa widzenia. Dodatkowo odczuwam dość często jest kłujący ból (krótkotrwały) okolicy krzyża (bez względu na to w jakiej pozycji jestem), na który nie działają żadne środki przeciwbólowe. Z wszystkich objawów najbardziej martwią mnie te bóle głowy. czy to możliwe bym miała słabe nerwy?

Lilian 2011-11-01, 22:25

Takie bóle głowy mogą wiązać się z zapaleniem zatok obocznych nosa, wynikać z przyczyn internistycznych. Warto skonsultować się z lekarzem POZ lub/i laryngologiem.

neuron 2011-11-02, 21:36