Forum neurologiczne » Bóle głowy » Nawracający ból głowy w potylicy

Nawracający ból głowy w potylicy

Witam Od dwóch lat mam dolegliwości takie jak ból głowy z tyłu -potylica.To sa nawracajace bole glowy Nie boli mnie codziennie sa nawet 3 tygodniowe przerwy Bylam pewna ze to od zaiebienie bo 2 lata temu szlam z basenu i zaczelo mnie lupac w srodek glowy i pozniej zaczely sie bole w potylicy Jak gdzies byl przeciag to czulam nabrzmiewanie calej glowy taki bol pulsujacy Teraz uwazam na siebie i unikam zimna i przeciagow.Stosowalam srodki rozgrzewajace i to lagodzilo bol ale musialam uwazac bo jak w dzien gdzies mnie zawialo to juz do konca dnia musialam sie meczyc z tym bolem ale na drugi dzien juz mnie nei bolalo. teraz zauwazylam ze mam stany podgoraczkowe przed okresem 37 ,37,2, lub nawet 37.6 i czuje sie dziwnie tylko taka oslabiona senniejsza i i szybko odczowam zmeczenie Nie czuje sie normalnie tak jak powinnam Te bole trwaja juz 2 lata i ciagle to nawraca Rok temu mialam robiony tomograf glowy wyniki sa dobre tak samo jest z wynikami moczu ob i CRP oraz morfologii krwi. Na pogotowiu podano mi tabletke przeciwbolowa po ktorej i tak bolala mnie glowa Nie wiem czy cos sie nie dzieje w glowie .Gdyby cos sie dzialo to wyszloby ob wysokie? Nie mam pojecia gdzie szukac przyczyny czy mzoe byc to zwiazane z hormonami ale dziwne bo te bole zaczely sie od tego gdy przewialo mnie z tyly glowy ;(Bylam juz u neurologa jednego drugiego i mialam przepisywane tabletki przeciwbolowe typu naproxen lub tabletki poprawiajace krazenie a nie znam przyczyny tego wszytskiego dalej Mowiono mi ze moze od kregoslupa Mam lekka skolioze tak wykazalo rtg odcinka szyjnego kregoslupa tylko ze ja jestem pewna ze ten bol nie ma nic wspolnego z kregoslupem Prosze o szybka odpowiedz

Olga23 2012-11-29, 12:48