Forum neurologiczne » Nerwobóle » Nawracające bóle po zapaleniu węzłów chłonnych

Nawracające bóle po zapaleniu węzłów chłonnych

Witam. rok temu zachorowalam na b powarzne zapalenie wezlow chlonnych.bol przeszedl az do nerwow zebow,podczas zaciskania szczenki miewalam okropny nie do wytrzymania bol.po kilku dniach samo przeszlo i zostal tylko bol wezlow i spuchnieta szyja.dostalam antybiotyk i przeszlo.niestety rok pozniej znow zachorowalam na to samo i do tamtego czasu lapie mnie prawie co miesiac tylko gdy wyjde w wietrzna pogode.zaczyna sie od bolu nie zeba tylko nerwow,czyje to tylko przy zaciskaniu zeba.pozniej to mija a zostaje tylko bol 1 wezla ktory ciagle jest powiekszony i jakby wisial pod rzuchwa bo nie jest miedzy innymi wezlami. ciagle przyjmuje biseptol-przechodzi mi a pozniej znow to samo.dodaje ze zab jest zdrowy i badany.

Patrycja 2011-04-21, 11:09

Nie wydaje mi się, aby biseptol był w Pani przypadku zasadny. Czy stosuje go Pani samowolnie czy przepisał go lekarz? Należy udać się jeszcze raz do lekarza POZ, wykonać podstawowe badania krwi i prawdopodobnie zastosować antybiotyk, już solidnie dobrany. Nerwoból jest zapewne procesem wtórnym do zaburzeń.

neuron 2011-04-21, 22:22