Forum neurologiczne » Bóle głowy » Nawracające bóle głowy przy zgrubieniu na poziomie pogranicza tętnicy szyjnej

Nawracające bóle głowy przy zgrubieniu na poziomie pogranicza tętnicy szyjnej

Witam od kilku miesiecy mecza mnie bóle głowy , które pojawiają sie codziennie trwaja napady ok 1- 3 minut ale powtarzają sie parenaście razy na dobę ból nie jest silny ale jest już męczący niekiedy ataki sa dłuższe ból jest raz po prawej stronie nad czołem przechodzi przez oko i nos innym razem po lewej w taki sam sposób, a jeszcze niekiedy z tyłu głowy albo po prawej albo po lewej stronie, zrobiam juz tk głowy : niewielkie zgrubienie na poziomie pogranicza tętnicy szyjnej wewnętrzneji t mózgu środkowej po stronie prawej średnicy 4-5 mm, może wynikać z przebiegu tęnicy, jednakze względu na asymetrię zmian w stosunku do strony lewej wskazane angio MR poza tym tk bez zmian. eeg prawidłowe. prosze o jakies informacje czy ból moze być powiazany z tym wynikiem? co to może byc

Karolina 2011-02-04, 20:09

Trudno mi na chwilę obecną powiedzieć czy ból jest związany ze zmianą stwierdzoną w badaniu obrazowym. Należy wykonać sugerowane badanie, aby to wyjaśnić. Pani opis może wskazywać na klasterowe bóle głowy.

neuron 2011-02-05, 10:08

Na pewno nie możesz tego zlekceważyć bo miałam podobnie tylko że sie nachodziłam po lekarzach i nałykałam tysięcy lekarstw i przeszło dopiero jak przekonałam się do medycyny naturalnej. najpierw brałam zabiegi z akupunktury i było trochę lepiej no ale wyleczyć całkowicie tym się nie da i kupiłam polecony przez lekarza rezonator biofotonowy i po 3 miesiącach stosowania już wszystko było w porządku i jest do tej pory

Sylwia 2012-08-20, 13:00