Forum neurologiczne » Bóle głowy » Nawracające bóle głowy po urazie głowy z omdleniem

Nawracające bóle głowy po urazie głowy z omdleniem

Tydzień temu bolała mnie głowa, w drodze do domu zostałam uderzona książką. Kilka minut później zemdlałam. Została wezwana karetka. Według lekarzy nie wiedziałam, co się dzieje, trudno było się ze mną porozumieć. Zabrano mnie do szpitala i przepisano leki. Od tamtej pory mam powracające silne bóle głowy. Co powinnam zrobić? Do jakiego specjalisty najlepiej się udać?














Ona19 2011-04-18, 14:28

Ból głowy może być skutkiem wielu chorób, poczynając od niedokrwistości, infekcji. Na Izbie Przyjęć zostały wykonane badania tj. morfologia krwi, jony, OB, glukoza, ciśnienie tętnicze czy wyniki tych badań są poza granicą normy? Najlepiej zgłosić się osobiście do lekarza POZ, który w zależności od potrzeby skieruje Panią do neurologa lub kardiologa. Jeśli uraz był znaczny bóle głowy są najpewniej z nim związane, mogą utrzymywać się 7-10 dni.

neuron 2011-04-18, 21:45

Zgadzam się z przedmówcą. Musisz jak najszybciej dostać się do neurologa, bo on najprędzej ustali przyczynę. Nawracające bóle po urazie mogą być bólami migrenowymi, jesli nie rozpoczniesz leczenia mogą się jedynie nasilać.

Zielarz 2011-04-19, 15:17