Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Nawracaj±ce bóle g³owy, md³o¶ci, zawroty g³owy i os³abienie

Nawracaj±ce bóle g³owy, md³o¶ci, zawroty g³owy i os³abienie

Od ok. 6 lat miewam nawracaj±ce bóle g³owy. Raz boli mnie ca³a g³owa, jakby za chwilê mia³a pêkn±æ i mam straszne md³o¶ci. Wtedy biorê sirdalud i idê spaæ, ale nie zawsze pomaga. Innym razem to k³ucie. Ci±gle czuje siê os³abiona, mam ci±g³e zawroty g³owy.
Nigdy siê zbyt tym nie przejmowa³am, ale od ok. 2 lat ci±gle chorujê. Angina, Oskrzela, nerki, itd. i te objawy s± czêstsze i silniejsze.
Zastanawiam siê czy to przez os³abienie organizmu, dodatkowo przez antybiotyki, czy te¿ co¶ powa¿niejszego?
ok. 8lat temu mia³am wstrz±¶nienie mózgu ale z tego co pamiêtam nie robiono ¿adnych badañ. Potem okaza³o siê, ¿e muszê przej¶æ Artroskopiê podczas której stwierdzono zwyrodnienie stawu kolanowego. Dodatkowo od ma³ego mia³am problem z nerkami - d³ugo mia³am spokój, ale potem zaczê³y siê lekkie bóle.
Niby wszystko ignorujê, bo w miarê ok siê od¿ywiam i uprawiam sport, ale tak naprawdê siê bojê czy to nie jest powa¿ne?
Mam 26 lat a czujê siê jak, bez obrazy, emerytka!

Magdalena 2011-05-05, 19:49