Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Najlepszy ośrodek krajowy lub zagraniczny od operacji przepukliny kręgosłupa

Najlepszy ośrodek krajowy lub zagraniczny od operacji przepukliny kręgosłupa

Gdzie (do jakiego kraju, do jakiego ośrodka) najlepiej udać się na operację przepukliny kręgosłupa?














Adamb 2011-01-12, 11:37

Takie operacje z powodzeniem można wykonywać w Polsce, gdzie można to wykonać w ramach NFZ. Ma Pan do wyboru wiele ośrodków w Poznaniu, Warszawie, Bydgoszczy czy Krakowie. Najlepiej wybrać taki, gdzie dogodny będzie dojazd.

neuron 2011-01-12, 23:15

Panie Adamie ,ja mialam operacje cysty wewntarz rdzenia w odcinku szyjnym C5-C6 w latach 2001-2002 był to okres gdzie takie operacje były praktycznie niewykonywane w Polsce ,jak sie potem dowiedzialam bylam jako jedna z pierwszych pacjentek w Polsce a wykonywal ta operacje dr Jerzy Pieniazek w szpitalu Gorniczym na Neurochirurgii w Bytomiu ,bede mu dozgonnie wdzieczna za przeprowadzona operacje poniewaz wbrew wszelkim opiniom i diagnozom jakie mi stawiano operacja ta została wykonana perfekcyjnie ,wiadomo ze tego typy guzow sie odnawiaja ,poniewaz jest niemozliwe aby usunac w całosci guz na rdzeniu , wiec i u mnie okazalo sie być nieuchronne , po 10 miesiacach mialam nastepna operacje i jak poprzednio tak samo wykonywal ten sam lekarz .ale zapewniam pana ze do tej pory jakąkolwiek operacje przeprowadza jest po prostu udana i niezawodna. Do tej pory nie jestem na wozku ,wiadomo ze bole sa niekiedy nie do zniesienia ale cos za cos. A wszystko zalezy naprawde od rodzaju choroby ,jednak kazda choroba ,jak i kazdy człowiek jest inny. Jednak dokad zyje zawsze bede mowic ze nie ma lepszego lekarza w Polsce.

Teresa 2011-01-21, 20:42