Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Mrowienia i skurcze nóg przy stosowaniu Keppra

Mrowienia i skurcze nóg przy stosowaniu Keppra

Coś sie zbliza mam jakieś podskórne mrówki co jakiś czas ,czuje moja noge słabo spałem jak próbuje zasnać mnie łapie napiecie nogi .Wczoraj miałem 7 napięć słabych w skali od 1-10 to tak 2-3.5 . W nocy były też z dwa lekkie nad ranem jeden taki na 7 pół godziny pózniej taki na 9.5 ale nie poszło wziołem keppre 750 godz wczesniej na razie mineło 2.5 godz i nic .Wszystko zaczeło mi sie nagle miesiac temu ,jestem gotowy wrócić do kraju,szukam specjalisty -Kraków














Usa 2011-03-14, 15:45

Czy regularnie przyjmuje Pan lek? Najlepiej skontaktować się ze specjalistą. Ma Pan także inne objawy, czy tylko te opisane powyżej, czyli kurcze nóg i uczucie drętwienia? Nie znam dokładnych danych odnośnie Pana choroby. Dlatego o zmianie dawki leki powinien zadecydować lekarz prowadzący.

neuron 2011-03-14, 16:41

Przyjmuje regularnie ten lek roznica moze byc 30 min.dretwienia nie mam tylko same te kurcze przy silnym kurczu mam ciagłym dodatkowe kurcze impulsywne na sama stope i jest ich pare ze 4 i jak bylo wiecej to traciłem przytomnosc.wczoraj poczułem ogolne osłabienie i co jakis czas w dole uda tak blizej kolana coś tak jakby takie punktowe napiecia .wczoraj tak jakby one wystepowały w różnych miejscach ale rzadko to bark,prawa lewa ręka.Teraz po 5 godz. Od wziecia keppry mialem niedawno jeden kurcz i te punktowe kurczyki w udzie sie udzielaja ale tez tylko w jednym miejscu.przy lekkich kurczach potrafie zgiąć noge ruszyc stopą co przeważnie gasi kurcz.Teraz czekam na neurologa.Mysle ze za długie mam odstepy w braniu keppry bo ona pomaga.Ale co to mi sie dzieje?

Usa 2011-03-14, 19:38

Minął ponad rok od tamtych dni , miało przejść samo i nie przeszło.Dodam ze mój problem to skurcze mieśni lewej nogi, zawsze wiem kiedy zbliza się skurcz i nie jest on nagły i trwa około 3-góra 5 sekund.Jakiś czas temu miałem jeden skurcz dziennie a teraz miewam z 12 bo troche w pracy dzwigałem ciezkich rzeczy.Ja jestem pewien ze to jest coś od kregosłupa .skurcze są niebolesne.neurolog mi mowi ze jestem zagadką i ze to dystonia ja sie nie zgadzam bo przy dystoni skurcze bola , jeszcze jest tezec ale tez watpie ,padaczka tez watpie, biore keppre 250 2x dziennie rezonans głowy ok ,eeg tez ok , rezonans lędzwiowy nie wyszedł dobrze mam jakiś ucisk.Ostatnio chyba czuje tez lewe policzko ale moze za duzo sie naczytałem i o tym zabardzo myśle.Walcze z depresją bo strasznie mnie to wszystko wymecza

Usa 2012-07-19, 06:17