Forum neurologiczne » Bóle głowy » Miejscowy lewostronny ból z tyłu glowy

Miejscowy lewostronny ból z tyłu glowy

Witam, od kilku lat cierpię na migreny menstruacyjne.
Około 2 miesięcy temu przeżyłam jedna z ostrzejszych migren który trwał 3 dni i zakończyła się dziwnym drażniącym bólem głowy z tyłu, który trzymał mnie jeszcze z około tydzień czasu.
Od tego czasu często pojawia się ten ból (jest on raczej drażniący i czasem zmienia się w uczucie rozlewającego ciepła).
Migrenie menstruacyjnej w moim przypadku często towarzyszą bóle mięśni szyjnych (czasem bardzo silnych jakby porażeń)
Dodatkowo miałam robione rtg kręgosłupa C,TH, L - gdzie nie ma istotnych zmian.
W ostatnim czasie ten miejscowy ból pojawia się i znika prawie codziennie. Z tylu szyji również po lewej stronie czuje delikatny ból szyjny po wygieciu glowy na prawo.
Od 2 tygodni doszły nowe obiawy tj. pulsowanie w lewej stopie (przez cały dzień i w nocy jest to denerwujące uczucie) Miałam robioną skleroterapie zylaka tej nogi i kilka dni później pojawiło się pulsowanie w śródstopiu. Moze to być zbieg okoliczności może nie wole napisać.

Ogólnie mam teraz wrażenie ze od lewej strony tyłu głowy do piety coś się działo dziwnego. Bol tez jest uciążliwy przez to ze pojawia sie tak często.

Wera 2012-04-20, 10:04

Należy przede wszystkim osobiście skonsultować się z neurologiem. Rozważyć zmianę leczenia migreny. Ból śródstopia wynika najpewniej z przebytego zabiegu - do kontroli u chirurga naczyniowego.

neuron 2012-04-22, 20:14