Forum neurologiczne » Depresja, nerwica, zaburzenia psychiczne » Lęki, bóle głowy, otępienie i problemy z utrzymaniem równowagi

Lęki, bóle głowy, otępienie i problemy z utrzymaniem równowagi

Moje objawy to lęk przed wszystkim kazda czynnoscia ale on nie jest taki uciazliwy.... Moja glowa nie wiem co z nia jest nie boli wogole ale czuje sie jakbym nie mial mozgu.... snuje sie jak jakas zmora nie czuje ze zyje czuje ze istnieje.. Ale ja mam wrazenie ze moj mozg sie kurczy jestem glupi i otepialy czuje sie jakby mnie ktos nacpal czy nie wiem czegos mi dosypal dzien w dzien to samo mam problemy z kazda czynnoscia nieraz z zakladaniem butow mam problemy nieraz z utrzymaniem rownowagi nie wiem co sie ze mna dzieje..

Bartek 2011-04-21, 19:01

To najpewniej objawy depresji. Dobrze by było, jeśli brak przy tym zaburzeń neurologicznych, udać się do psychiatry czy psychologa. Można zastosować leczenie przeciwdepresyjne, uczucie lęku także wówczas powinno ustąpić. Dobrze by było także zacząć uprawiać sport, przebywać dużo na świeżym powietrzu, aktywnie.

neuron 2011-04-22, 15:48

Dziekuje za odpowiedz *) Czyli nie mam zadnego krwiaka, niedotlenienia czy guza mozgu*) bo juz nawet najgorsze sobie wmawialem..... zaburzenia neurologiczne mam takie ze cierpnie mi reka lewa nieraz mialem tak ze nawet caly miesiac szczegolnie rano byla scierpnieta pozatym jak odchodze od komputera czy telewizora widze jakby przez mgle no i mam slabsze czucie w lewej nodze...

Bartek 2011-04-22, 17:18

Nie wiem kto pisze te bzdury!!!Tak,to może być depresja,ale równie dobrze inna choroba.Człowieku!Idź czym prędzej do neurologa.A w drugiej kolejności do psychiatry.Tak,mi też wmawiano bardzo długo depresję aż w końcu się jej nabawiłam.Lekceważono objawy z którymi nie mogę do dziś dać sobie rady.Nie wiem dlaczego teraz każdemu wmawia się depresję???
Jeszcze jedno...jak przebywać na świeżym powietrzu,uprawiać sport...jak żyć aktywnie kiedy człowiek czuje się tak właśnie?????????To niestety nie jest możliwe.Sama wiem,bo przechodzę przez to każdego dnia.Takie dobre rady to sobie w d... wsadźcie!

Agnieszka 2013-05-10, 13:17