Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Leczenie operacyjne kręgosłupa szyjnego za granicą

Leczenie operacyjne kręgosłupa szyjnego za granicą

Od pewnego czasu cierpię na bóle kręgosłupa. Badania wykazały, że konieczna będzie operacją kręgosłupa szyjnego. Czy długo trwa rekonwalescencja po operacji? Czy ból kręgosłupa minie? Gdzie za granicą są najlepsze ośrodki specjalizujące się w takich operacjach? Jaki jest jej koszt?














Petka30 2011-04-18, 07:26

Czas rehabilitacji jest różny u różnych osób, zależy od zaawansowania zmian chorobowych, powodzenia operacji i braku lub występowaniu powikłań pooperacyjnych. Średnio jest to 2-4 miesiące. Za granicą są ośrodki np. Niemcy, Francja. Także w Polsce można wykonać taką operację w ramach NFZ i prywatnie, w zasadzie w każdym większym mieście np. w Warszawie: Instytut Psychiatrii i Neurologii, Szpital przy ulicy Banacha, MSWiA, Szaserów, Bielany.

neuron 2011-04-18, 21:36

21.01.2013 przeszłam operacje kręgosłupa szyjnego w Niemczech, potem 5 tygodni rehabilitacji, wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji, jestem juz w domu i wykonuje zalecone ćwiczenia, jestem bardzo zadowolona ,że zdecydowałam się na przeprowadzenie operacji w Niemczech bardzo dobrzy specjaliści i opieka bez porównania z naszą.

aga 2013-03-25, 19:39

Aga, prosze o jakis namiar, bo tez sie zastanawiam nad operacja kregoslupa szyjnego w Niemczech, gdybys mial trudnosci z podaniem swoich danych, to napisz prosze chociaz, gdzie sie dalas operowac i jaki jest koszt.
Z gory dziekuje, pozdrawiam
Ewelina

Ewelina 2013-04-03, 22:20

Hej zaczynam leczenie w holandii jestem dopiero przed rezonansem obawiam sie najgorszego.Tu głównie lecza paracetamolem.Błagam jeśli ktoś coś wie ,napiszcie jak to wyglada ogólem.

aga 2013-08-22, 01:48

Aga,

jeśli możesz podah proszę namiary na ten szpital w Niemczech na będę baaaaardzo wdzieczna!!!

ptyś 2013-09-18, 11:16