Forum neurologiczne » Bóle głowy » Kłujący ból głowy, siwe włosy, wgłębienie w czaszce

Kłujący ból głowy, siwe włosy, wgłębienie w czaszce

Zastanawiam się nad moim bólem głowy.
Zaczeło sie kilka lat temu - zabolała mnie strasznie głowa od stresowej sytuacji, ale bol taki, że odczuwałam go jako wbicie gwoździa , taki klujący ból po lewej stronie czaszki (gdzies w połowie). Bol odczuwalam az do srodka (wnętrza) głowy. Oprocz tego w tym miejsc gdzie czuję ten ból mam wgłębienie w czaszce minimalne i siwe włosy (tylko tam) to jest jakies 1 cm2.
Raz bylam prywatnie u neurologa i powiedzial ze pierwszy raz takie cos widzi i nie wie co to, ale zapisal jakies leki typu Nootropil. Potem lekarce rodzinnej powiedzialam i ona jako stwierdzila ze mam tam skłębione nerwy i dlatego mnie boli.
Bole nie są czeste, mialam dlugo przerwe, wczoraj sie odezwalo boli do dzis cala glowa, a momentami ten punkt.
Co robic?

Basia 2012-11-09, 12:56

Witam.
Ja mam coś podobnego ..
Też jakieś 2 lata temu zabolało mnie po lewej stronie czaszki (ciemieniowa część) tak po środku, taki punktowy ból, dziwny bardzo. Tak co pół roku mnie zabolało tak od tamtego pierwszego razu (nie szłam do lekarza nigdy, bo myślałam zawsze, że to z nerwów, a mam bardzo stresujące życie, szybko się denerwuje) .. i nagle tak parę dni temu znów zabolało i zaczęła mnie już boleć mocno cała głowa, mam taki ucisk w głowie czy mózgu, odczuwam ból głowy - tak wewnątrz czaszki, i punktowe bóle ale teraz to raz na jakiś czas w różnych miejscach ..
Byłam u lekarza internisty dziś, dał skierowanie do neurologa i jakieś tam leki zapisał, zrobiłam badanie ciśnienia tętniczego i EKG i są prawidłowe! .. Boje się tak bardzo co to może być .. : (( Mam myśli, że to jakiś guz, rak i dlatego tak : ( .. Lekarz mówi, że może mam nerwicę bądź napięciowy ból głowy .. Oby! Tak bardzo się boje : ((((( Jutro idę na badania krwi, moczu, ogólne jeszcze i zarejestrować się z tym skierowaniem do neurologa ..
Co myślicie?

Madzia 2012-11-13, 13:51

Utnij glowe i gotowe

dr Jacek 2013-01-13, 18:54

Miałem dokładnie to samo pod wpływem stresu w szkole, punktowy ból głowy tyle, że z prawej strony, w tym dokładnie miejscu zaczęły mi siwieć włosy, dokładnie taki sam ból i dokładnie tak samo się zaczęło jak opisała *Basia*. Jest to trochę dziwne takie bóle głowy w połączeniu z siwymi włosami nikt nie umie doradzić o co może chodzić?

mlodym 2013-05-14, 10:04