Forum neurologiczne » Nerwobóle » Kłucie w mostku z lewej strony przy barku i na dole koło żeber

Kłucie w mostku z lewej strony przy barku i na dole koło żeber

Witam , mam juz tak od jakiegos czasu ze kluje mnie w okolicy mostka , lub zeber , i jka sobie podotykam te mieejsca to mi przechodzi juz raz przez wydaje mis ie panike wyladowalem na ostrym duzyze z tymi dolegliwosciami i oczywiscie wszytskie badania leki na uspokojenie wszytsko bylo ok , ostanio mialem taka sytuacje , ze obudzilem sie i krecilo mi sie w glowie mialem tzw. helikopter a nic nie pilem , wstalem zle sie poczulem zrobilem sie nerwowy jak to zawsze przy takiej sytucaji pojechalem do szpitala nie mozna bylo mi zrobic EKG bo bylem zabardzo ruchliwy pobrano mi krew podsano srodki na uspokojenie , oczywiscie badania dobre serce OK , i wypuszczono mnie 2 dni wszytsko bylo ok az jechalem w trasie zaczelem odczuwac strach leek zrobilo mi sie goraco od glowy oczywiscie nerwobole w iadomoych miejscahc plus bole po prawej stronie co spotengowalo strach , musialem sie zatrzymac i odsapnac sekunde poczym poddenerwowany pojechalem dalej tylko ze nigdy nie mialem takiego uczucie ze mam ucisk w potylicy co znowu jest dla mnie ciekawostka , zeczynam sie martwic czy znowu pojde do lekarza i wszytsko sie okaze ok czy Jest to jak juz pisza wszedzie Nerwice Lekowe !!

mam 28 lat 75 kg

Lukasz 2013-02-26, 17:19