Hiperseksualność

Witam serdecznie. Właśnie rozważając to, co ostatnio się ze mną dzieje stwierdziłam, że początkowo chciałabym znależć pomoc on-line, by nie zostać wyśmianą u prawdziwego lekarza.
Od jakiego czasu zauważam u siebie skłonności do nimfomanii. Kierując się tym zerknęłam na pewne artukuły opisujące Zespół Kluvera-Bucy*ego i poniekąd pasuje to do objawów tego co się ze mna dzieje. Mam tendencje do bulimii, nie zmuszam się do wymiotów ale zdarzają się póżniej dni, że nie jem (2-3), w każdym widzę potencjalny objekt sexualny, nie chcę wiązać stałych relacji.
Ponadto mam ogromny problem z rozpoznawaniem twarzy, rzeczy, miejsc widzianych już kilkakrotnie. Od jakiegoś czasu pamięć do sytuacji też nie działa jak powinna. Lepeij pamiętam sytuacje z przedszkola podstawowki niz leceum czy obecnego doroslego zycia. Mam czasem wrazenie jakbym ogladala swoje zycie jakby to byl film lub wykonuje rzeczy ktorych do konca nie robie swiadomie. Kazdej nocy zdarza mi sie ta sama historia, budzi mnie przokropny bol w okolicy prawego ucha, ktory uniemozliwia mi ruch glowa przez ok 15 min. Bylam u neurologa jednak nie wspominala o popedzie sexualnym i sklonnosciach do zarlocznosci, mialam wykonane jedynie eeg ktore nic nie wykazalo. Jakie kroki powinnam podjac?

Anna 2013-12-05, 02:32