Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Epilepsja wywołana niedotlenieniem mózgu podczas narkozy

Epilepsja wywołana niedotlenieniem mózgu podczas narkozy

Potrzebuję porady kogoś wykształconego. Niedawno miałam przeprowadzony zabieg pod narkozą. Niedługo potem miałam pierwszy atak padaczki. Koleżanka mi powiedziała, że padaczka może być skutkiem niedotlenienia mózgu. Czy takie niedotlenienie mogło zajść podczas zabiegu, kiedy byłam pod narkozą?














Vita 2011-02-27, 09:32

Raczej mało prawdopodobne, aby do takiego niedotlenienia doszło podczas operacji, jeśli jednak Pani stan był na tyle poważny, a operacja wykonana pilnie to nie można takiej możliwości wykluczyć. Czy wykonano u Pani badania obrazowe głowy? Proszę pamiętać, że sama choroba w związku, z którą była Pani operowana mogła wpłynąć na objawienie się objawów padaczki.

neuron 2011-02-28, 20:05

Bardzo dziwne... wszyscy lekarze zawsze mi wmawiali, ze to niemozliwe, zeby narkoza wywolala u mnie padaczke... a widze ze nie tylko mi takie cos sie przytrafilo... pierwszy atak padaczki mialam 2 dni po operacji pod narkoza, operacja jajnika, watpie aby usuniecie torbieli powodowalo napady. Obrazowanie glowy tez mialam robione i tez niczego sie tam nie doszukano.

promyk 2016-07-22, 11:51