Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Dziwy ból g³owy, ból w kolanie, ³okciu, nadgarstku i palcach

Dziwy ból g³owy, ból w kolanie, ³okciu, nadgarstku i palcach

Witam.Od jakis 2 tyg boli mnie glowa, czasami tez odczuwam bol w kolanie, lokciu , nadgarstku lub palcach (nie wiem czy jest to zwizane z bolem glowy). Mialam badania krwi ,cisnienia i wzroku wszystko w jak najlepszym stanie . Bol glowy jest bardzo krotki trwa moze z 2 sekundy, czasami boli przy uchu czasami z przodu lub z tylu glowy,wystepuje obu stronach glowy. Lekarzowi nie dalo sie go zdjagnozowac. jak mysclicie co moze mi dolegac ?














Marta 2011-09-23, 16:08

Przepraszam ile masz lat?tryb zycia?

mlody 2011-09-23, 19:23

Mam 19 lat, tryb zycia wydaje mi sie dosc podobny do wiekszosci uczacych sie ludzi w moim wieku .

marta 2011-09-23, 20:58

Jesli jestes z lodzi zapraszam na bezplatna wizyte
Przede wszystkim proponuje zrobic rezonans glowy.

mlody 2011-09-24, 17:19

Moge tez powiedziec ze 3 lata temu mialam tez takie objawy , dostalam od lekarza magnez i jakies tabletki na nerwy przeszlo po paru dniach i byl spokuj do teraz. jak tabletki sie nazywaja nie pamietam, przeprowadzilam sie wiec lekarza tez zmienilam.
I kiedy sie ruszam np biegam pracuje itd nie odczuwam bolu dopiero gdy siedze lub odpoczywam.
Dodam tez jeszcze ze jestem bardzo stresujaca sie osoba , stresuje i boje sie prawie codziennie, tak juz od urodzenia.

marta 2011-09-25, 14:09