Forum neurologiczne » Bóle głowy » Dziwne samopoczucie, zawroty głowy i problemy ze skupieniem

Dziwne samopoczucie, zawroty głowy i problemy ze skupieniem

Witam , do poprzedniej środy było wszystko Wporzadku , nic mnie nie bolało ani nie miałem zwrotów glowy , jedyne to to ze byłem bardzo nerwowy i szybko reagowalem emocjonalnie , zacząłem chodzić na siłownię , kupiłem rownież odżywki pobudzające , żebym miał wiecej siły i sie mniej męczył . No i stało sie tak ze w poprzednia środę po przyjściu ze siłowni , zaczęło mi sie mocno kręcić w głowie , nie wiedziałem co sie ze mną dzieje , miałem także dążenie rąk , natychmiast pojechałem do szpitala w którym od razu mi zbadania ciśnienie które miałem w normie , rytm serca trochę przyspieszony ale największe zdziwienie było to ze poziom cukru wyniósł ponad 230. Położono mnie na oddział z podejrzeniem cukrzycy , jednakże wykluczono to w piątek po tym jak cukier mi z każdym dnem spadał , zrobiono mi także krzywa cukrowa przy której tez miałem niski poziom cukru .Wyszedłem ze szpitala w sobotę . Lecz odkąd dostałem to uderzenie w domu czyli w środę , to codziennie czuje sie dziwnie , cieżko mi sie skupić na czymś , mam lekkie zawroty glowy , ogólnie czuje sie jakbym zdążył jakieś narkotyki , gorączki nie mam , i dzieje sie to w dzien , tuż przed spaniem po godz 22 przechodzi mi to dziwne uczucie , i proszę o pomoc jakaś radę co to może być i wgl . Mam 20 lat , 183 cm wzrostu i 67 kg wagi . Jeżeli to potrzebne . Czekam na odpowiedzi , z góry dziękuje i pozdrawiam .

Dodam że podczas leżenia dużo lepiej mi się robi niż jak siedze lub chodzę .

Dominik 2012-08-15, 10:15