Forum neurologiczne » Bóle głowy » Dziwne bóle głowy i oczu podczas poruszania gałkami ocznymi

Dziwne bóle głowy i oczu podczas poruszania gałkami ocznymi

Od jakiegoś czasu mam dziwne objawy. Są to głównie bóle głowy, bóle oczu podczas *przewracania* nimi, widzenie *przez mgłe*, ogólne osłabienie, zawroty głowy, nagłe zmiany temperatury ciała - nagle robi mi się na chwilę bardzo gorąco. Bóle głowy są w różnych miejscach - przy skroniach i na czole - nad nosem, pojawiają się często przy schylaniu, więc myślałam, że to może zatoki, ale dodatkowo bóle są też z tyłu głowy, na czubku głowy - w różnych miejscach. Bóle te są takie pulsujące, uciskowe. Co w tym wszystkim jest najdziwniejsze to to, że jak pracowałam to bóle ustąpiły, gdy straciłam pracę i znowu siedzę w domku - bóle powróciły. Dodatkowo często mam nagłe bóle brzucha, takie skurcze, raz nawet ból był tak silny, że mało nie zemdlałam, było mi strasznie gorąco mimo iż był mróz, nie wiem czy to może mieć jakikolwiek związek z bólami głowy, ale wcześniej nigdy takich bóli nie miałam. Oba bóle pojawiły się mniej więcej w jednakowym czasie.

Zapomniałam jeszcze dodać, że dodatkowo mam światłowstręt - razi mnie o boli mnie głowa od światła. Szczególnie wieczorem/po południu, rano raczej nie. Dlatego w domu mam półmrok.

Vejda 2012-03-23, 21:32

Mogą to być objawy migreny. Nie można wykluczyć przewlekłego zapalenia zatok. Zatem radzę udać się wpierw do laryngologa potem ewentualnie do neurologa.

neuron 2012-03-27, 22:07

I co bylo tego przyczyna kolego

piotrek 2013-04-21, 21:13