Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Dystonia, napięcia mieśni i atak padaczki

Dystonia, napięcia mieśni i atak padaczki

Nie wiem co mi jest.zaczeło się 1.5 roku temu od niekontrolowanych napieć mięsni nogi wtym jak by to szło od kregosłupa .zawsze wiem kiedy to przyjdzie bo czuje ze mnie noga coś drażni i po jakimś czasie przychodzi napiecie i juz jest ok.czasami wyładuje to tylko na kostce a czasami udo,łydka i kostka myśle ze mi tez spina biodro wszystko sie to dzieje z lewej strony mojego ciała.Ostatnio narzyczona odemnie odedzła i czasem minimalnie czuje reke i żuchwe .Rok temu miałem takie spiecie mieśni nogi ze az straciłem przytomność i dostałem drgawek .Od tamtej pory biore keppre (generic) zaczołem od 500 2x dziennie pożniej było 1200. zaczołem to ujmować co trzy miesiace 250 w doł .od miesiąca biore 250 biore ja bo nie chce mieć ataku eeg mam dobre,rezonas kregosłupa zły nie moge dzwigać dolne kregi mam sciśniete .Mysle ze to nie jest padaczka.jeden lekarz mowi ze to odostry dyżur wpisał mi wtedy padaczke, kregosłupa,neurolog dystonis ,rodzice tęzec.Miałem duzo stresów (zdrada,zerwanie ,nowa dziewczyna, zareczyny,teraz zerwanie moze sie naprawi)bo jestem na Emigracji w USA.Powiedcie co to moze być??

Norbert 2012-06-25, 03:48

Opis i informacje są bardzo chaotyczne. Radzę udać się do dobrego specjalisty neurologa i ostatecznie ustalić rozpoznanie. Takie objawy, jak Pan opisuje, mogą wskazywać na padaczkę.

neuron 2012-06-26, 18:29