Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Dyskopatia trzypoziomowa i osłabienie nogi

Dyskopatia trzypoziomowa i osłabienie nogi

Mam 17 lat i trzypoziomową dyskopatię (od L3 do S1) i osłabienie prawej nogi, dwa tygodnie temu miałam discektomię L4-L5 (niestety nie endoskopową) i od tego czasu nie moge się wyprostować (chodze cały czas pochylona do przodu goniąc własny środek ciężkości) powiedziałam to lekarzom na kontroli (trzem) wszyscy to zignorowali (obijam się między neurochirurgiem a ortopedą) w związku z tym mam pytanie: powinnam się tym przejmować i szukac kolejnych lekarzy czy to minie? oraz ile mogę siedzieć lub chodzić (na razie jeden lekarz powiedział że mam leżeć jak najdlużej a drugi że mam sie nie ograniczać)?
z góry dziękuje za odpoweidź

Dominika 2012-06-29, 23:45

Mam 30 lat I taką samą dolegliwość. Możesz chodzić o ile nie jest to zbyt bolesne. Nie wiem dlaczego lekarze tak ciebie ignorują ta choroba niestety postępuje i to szybko ja ledwo chodzę i czekam na operację niestety mnie też ignorowano i traktowano jak histeryczkę która nie ma nic do roboty tylko sobie choroby wymyśla.

ala 2013-10-01, 13:52