Dyskopatia?

Witam.mam 34 lata,obecnie to jest 4 atak.pierwszy jak mialam 24 lata.Srednio ataki co 2-3 lat.Do tej pory leczona tabletkami przeciwbolowymi.Ostatni atak,wyladowalam sparalizowana w szpitalu,bezwlad.Wykonano mi morfologie,WBC-4.80,RBC-3.88,HGB-12.40,HCT-38,MCV-97,PLT-152,LG-30,MID%-9,GR%-61,poziom zelaza--177ug/dl witamina B12-152.6pg/ml .TK kregoslupa-L4-L5 przepuklina kraz.miedzyk.na szerokij podstawie szerokosci do 7,5 mm z uciskiem worka oponowego,zwezeniem obu zachylkow bocznych i otworow miedzyk.Ucisk korzeni L5oraz obu nerwow rdzeniowych L4.wymiar strzalkowy kanalu kregowego w granicach normy,natomiastpoprzeczny wzglednie zwezony-przez przerost wiazadel zoltych. L5-S1- przepuklina krazka miedzy.na szerokiej podstawie szerokosci do 6 mm z uciskiem worka oponowego,zwezeniem obu zachylkow bocznych i otworow miedzyk.-ucisk korzeni S1 oraz obu nerwow rdzen.L5.Wymiar strzalkowy kanalu kregowego wzglednie zwezony.Zwapnienie w tylnej czesci krazka miedzykregowego.Osteofity na przednio-bocznych krawedziach trzonow. BOL NIE MIJA CO KILKA DNI WRACAM DO LEKOW ,DRETWIEJE NOGA.BOLA NIE SAMOWICIE KRZYZA JESLI DLUZEJ SIEDZE.CO DALEJ,JAK TO PRZERWAC GDYZ JESTEM MLOD.A.WSZYSCY ZALECAJA MI OPERACJE ENDOLASEROWA.BOIE SIE POWIKLAN BO RZYCIE PRZEDE MNA.PROSZE O POMOC!!!

Joanna 2016-06-15, 19:47