Forum neurologiczne » Depresja, nerwica, zaburzenia psychiczne » Drżenie szczęki i ból głowy wskutek stresu

Drżenie szczęki i ból głowy wskutek stresu

Witam, nie wiem co dokladnie ze mną jest, ale mam problemy z nerwami i mam lęki, ale nie pisze tu po to by dowiedziec się tego.

Po mega stresach jakie wyhodowala moja głowa mam chyba dośc specyficzne problemy.
- telepotanie szczęk(caly dzien)
- telepotanie głowy(czasami nawet w sytuacjach nie stresujacych)
- bol głowy
- oslabiona koncentracja
- zawieszki

Stosowalem przez 3 miesiace bellergot i sulpiryd, nie pomogło. Teraz biore depakine chrono i trittico cr.
Nic mi nie pomaga. Czy ktos miał/ma podobne problemy i jak sobie z tym radzi. Nawet leki przeciwpadaczkowe nie pomagaja, co ja mam zrobic?

Stracilem juz zaufanie do swojego neurologa, stwierdził ze po bellergocie i sulpirydzie przejda mi te objawy jak ręką odjął. Powiedział tez(byłem troche otumamiony) ze autonomiczna częsc mojego układu nerwowego wymknęła się spod kontroli. Wiec teraz mam takie padaczki z tego co zrozumiałem.

tomek 2010-08-02, 20:08

Przede wszystkim jeśli występują epizody tj. Pan opisał należy wykonać badanie obrazowe głowy. Wykluczyć zmiany w mózgu, które mogą być przyczyną dolegliwości. Czy problemy psychiczne pojawiły się nagle czy są skutkiem urazu/choroby?

neuron 2010-08-05, 16:15

Problemy psychiczne pojawiły się przez izolacje od swiata zewnetrznego. Poza tym mam niezle zgruchotany(strzela na zawolanie) i krzywy kręgosłup. Dzięki za jakąkolwiek pomoc.
pozdrawiam

sazz68 2010-08-05, 17:16

Przy okazji, czy Pan/Pani jest lekarzem, czy moze z własnego doswiadczenia czerpie wiedze?

sazz68 2010-08-05, 17:18

Przypadkiem dziś spotkalem twój post i widze że masz takie same problemy z trzepotaniem żuchwy jak ją mialem, denerwujące to bylo i strasznie utrudnialo mi mowę, przeszło z biegiem czasu ale dopiero gdy zacząłem brać codziennie Magnez i lek Neurotop 600 2x1, no i przestalem pić kawy, jedna dwie dziennie to max teraz, a kiedyś pilem nawet po 4, podstawą jest to aby brać magnez. podaje link do opisu szczegółowego mojego schorzeni. http://forum.neurologiczne.pl/tid565.htm

Łukasz 2011-02-02, 11:59

Moja mama ma taki sam problem jak pan. cały dzień występuje telepanie szczęką i głowy, do tego traci równowągę i ma trudności z chodzeniem, brała już chyba z 30 rodzajów leków i nic nie pomogło.

ela 2013-12-27, 13:44