Forum neurologiczne » Zaburzenia zmysłów » Drżenie i skakanie obrazu w jednym oku

Drżenie i skakanie obrazu w jednym oku

Witam serdecznie!
Mam taki problem : od dłuższego czasu zdecydowanie gorzej widze na prawe oko . Obraz drży , skacze -a czasami widze podwójnie . Ostatnio widzenie podwójne się nasiliło -do tego doszły zawroty głowy i tak jakbym chodziła na *procentach*.Mam wrażenie ,że zaraz upadne .W ciągu dnia w godzinach popołudniowych dochodzi ogromne zmeczenie (jak prowadze samochód musze sie zatrzymac -bo usypiam ) . Robiłam badania okulistyczne -wszystko jest dobrze ( ciśnienie w oku , dno oka).Lekarz rodzinny zlecił badanie w kierunku tarczycy -tez jest wszystko ok. Miałam Mr i tez nic nie wykazało .Jakie jescze moge zrobic badania . Bardzo prosze o pomoc i mzliwosc opisania takich objawów

Anna 2012-09-28, 01:22

Miałem podobny problem 100% nerwica wyleczyłem juz to badziewie

bart 2013-01-17, 13:38

Sprawdź odcinek szyjny kręgosłupa, mam to samo - okazało się, że jest fatalny odcinek szyjny (dyskopatia, przepuklina, zwyrodnienia). Do tego dziwne mrowienia, drżenia kończyn, ból ucha. Wszyscy myśleli, że przesadzam a niektórzy lekarze mówili, że może jestem nerwowa. Koniecznie zrób rezonans magnetyczny odc,szyjnego

Monika 2013-03-25, 12:00