Forum neurologiczne » Depresja, nerwica, zaburzenia psychiczne » Drżenie głowy i fobia społeczna

Drżenie głowy i fobia społeczna

Wtam! Mój problem wiąże się z tym, że od pewnego czasu zauważyłam u siebie drżenie głowy i także fobie społeczną. Czytałam wiele na internecie o moim przypadku i wyczytałam, ze to może być trauma z dzieciństwa. Moja przyjaciółka z 6 klasy podstawowej miała atak padaczki kiedy ja byłam przy niej.. bardzo to przeżyłam a 2. to, że zawsze czułam się nie lubiana w towarzystwie, odrzucana. Drżenie głowy pojawia mi się wtedy kiedy mam stres, gdy czuję ze ktoś mi się przygląda w szkole normalnie nie mogę funkcjonować ciągle mam lęki i drżenie, na lekcjach muszę siedzieć w ostatnich ławkach bo mam lęk ja siąde w pierwszych. Ciągle muszę głowę podpierać ręką, boję się odpowiadac przy tablicy. Mam strach przed jedzeniem w restauracjach bo mam drgawki. NIE WIEM CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE :( CHCĘ SIĘ Z TEGO JAK NAJSZYBCIEJ WYLECZYĆ. Pomóżcie? Co mam zrobić? bardzo boję się iść do lekarza, mam strach. Z mamą próbowałam już trochę rozmawiać, powiedziałam już o fobii boję się o drżeniu bo pomyśli, ze jestem jakaś nie z tego świata:(

K 2012-12-06, 22:53