Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Drętwienie i bóle kończyn nasilające się w nocy po operacji dysku

Drętwienie i bóle kończyn nasilające się w nocy po operacji dysku

Witam...zanim wybiore sie do lekarza chciala bym wiedziec czy mam powody do obaw..Mam 40 lat..na poczatku musze napisac ze mam problem z kregoslupem,odcinek C5C6 mialam operowany-degeneracja dysku..w podobnym ale troche lepszym stanie mam dwa kolejne dyski..chciala bym sie dowiedziec czy objawy ktore wymienie maja cos ze soba wspolnego..najbardziej dokuczaja mi konczyny w nocy,dretwieja i bola tak ze nie raz nie jestem w stanie sie okrecic,czuje ciagle zmeczenie,a wyniki krwi mam dobre,stalam sie powolniejsza,czasami zdazy sie jak by mi przes sekunde noga odmowila posluszenstwa,zaprzestalam jezdzenia na rolkach bo skonczylo sie upadkiem,moja wymowa nie jest plynna,musze mowic wolniej,takze sluch i wzrok troszke sie pogorszyly choc sluch niby mam w normie(bylam u laryngologa)ale nie moge zrozumiec wszystkich slow,pytam sie po kilka razy,z nogami mam dodatkowo problem,mam stopy albo zimne albo gorace,czesto puchna i zwlaszcza w nocy nie wiem co z nimi zrobic..ogolnie jestem bardzo wyczerpana bez wzgledu na to czy jestem w pracy czy mam wolne..prosze mi napisac czy mam powody do obaw czy to moze nic takiego,,czy to wszystko moze miec ze soba co kolwiek wspolnego...

Iza 2013-06-06, 17:13