Forum neurologiczne » Bóle głowy » Długotrwałe bóle i zawroty głowy mimo stosowania Depakine

Długotrwałe bóle i zawroty głowy mimo stosowania Depakine

Rok temu dowiedziałam się, że podobno mam epilepsję. Zaczęły się wtedy u mnie bóle głowy nie do wytrzymania, mdłości, wymioty. Miałam problemy z pamięcią i koncentracją. W EEG wyszedł nieprawidłowy zapis. Tomograf nic nie wykazał. Lekarz przepiał mi Depakine Chromo 500. Po roku wszystkie objawy miały mi przejść, ale tak się nie stało. Ostatnio bóle głowy mam codziennie. Co mam robić?














Roksy 2011-03-11, 18:52

Ja wytrzymałam 4 tygodnie z tym lekiem strasznie mnie mdliło ii odrzucało, nie mogłam znieść *zapachu*Depakine brałam na bóle głowy przy nerwicy, bóle się zmniejszyły na szczęście .........

kika 2011-03-12, 08:24

Depakine to jest lek na padaczkę mój mąż go bierze przy torbieli pajęczynówki to jest tu przy lewej skroni ma bole glowy tragiczne i najpierw bral 500 pozniej 750 800 i 1000 2x dziennie i ma tak ze po kilku dniach jakby się przyzwyczaja do tego leku i objawy wracają teraz kiedy bierze 1000 to jest takby troche otumaniony wręcz ale dalej ma objawy...

iza 2014-11-12, 23:41