Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Długie stosowanie tabletek przeciwbólowych na rwę

Długie stosowanie tabletek przeciwbólowych na rwę

Od 10 lat mam przepuklinę w kręgosłupie, jednakże od 6 miesięcy mam rwę kulszową, na początku żeby się przemieszczać musiałam co chwilę się kłaniać (autentycznie co kilka kilkanaście metrów), lub się położyć, ból nogi stopy ustępował natychmiast, teraz się poprawiło, mogę chodzić bez tych skłonow normalnie ale ból zmienił się na ciągły. Teraz ból jest mniejszy ale taki jakby wykręcający, a stopę podeszwę jakby ktoś trzymał w mocnym uścisku-dziwne. Bardzo często mam w niej mrowki. Teraz żeby pracować muszę brać ciągle tabletki przciwbólowe, bo bez nich mocniej kuleję, nie mogę się skupić w pracy. Mam pytanie czy takie częste stosowanie tabletek przeciwbólowych jak Ibuprofen, Poltam może zaszkodzić, bo niestety muszę pracować a z bólem się nie da. (Wcześniej brałam wszelkiego rodzaju tabl. przeciwzapalne, raz sterydy, rozkurczowe), ale nie pomogły za bardzo, więc dlatego biorę tylko przeciwbólowe.

MM 2012-09-04, 01:51