Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Depilacja laserowa przy padaczce

Depilacja laserowa przy padaczce

Witam, 1,5 roku temu dostalam pierwszego napadu padaczki (zaznacze ze stalo sie to po zazyciu alkoholu , slonca i nieprzespanej nocy spedzonej w dyskotece).Uwazalam na siebie ale znow przyszly wakacje a ja wierzylam mocno w to ze byl to jednorazowy atak no i po rownym roku pojawil sie drugi napad. Obecnie przyjmuje leki w najnizszej dawce orfilil long 150(3 tabletki dziennie)uwazam na siebie wysypaim sie itp. Mam do wykonania jeszcze jeden zabieg depilacji i bardzo chcialabym isc wiem jednak ze padaczka jest przeciwskazaniem. Chcialabym sie zapytac czy jest to katygorycznie zabronione czy mozna przeprowadzic ten zabieg pod szczegolna uwagą. ? Musze jeszcze przyznac ze w przerwie miedzy jednym a drugim napadem bylam dwa razy i wszystko bylo w porzadku, wtedy jednak nie dopuszczalam do siebie tej mysli ze atak znow sie powtorzy, teraz jestem rozsadniejsza i dlatego chcialam zapytac??Leki przyjmuje 8 miesiecy i na szczescie na razie wszystko jest dobrze i ataki nie pojawiaja sie. prosze o ewentualne wskazowki

Aga 2012-02-16, 13:25

Generalnie padaczka jest przeciwwskazaniem, jednak tak naprawdę ostatecznie decyzja należy do Pani i osoby wykonującej depilację. Jest Pani zabezpieczona lekami, więc prawdopodobieństwo napadu jest mniejsze.

neuron 2012-02-21, 18:49

Witam, mam padaczkę pierwotną, dwa ataki, ostatni pięć lat temu, zażywam Kepprę 750, a chciałabym sobie zrobić zabieg depilacji laserowej, co o tym myślicie? Choroba jest jednym z przeciwwskazań, czy jest ktoś kto próbował?

Olll 2013-08-06, 11:30