Forum neurologiczne » Padaczka (epilepsja) » Depakine Chrono 500 a wzwód i sprawność seksualna

Depakine Chrono 500 a wzwód i sprawność seksualna

Witam, chcialbym wiedzieć dlaczego mam klopoty z erekcją, potrzebuje czasem silnych bodźców wzrokowych aby się pobudzić, (dlugie oglądanie nagich Kobiet, dluga gra wstępna z partnerką) a jak już zacznie przybierać krwi w członku i staje się większy to krótko trwa ten proces, wystarczy że podczas stosunku wyjdę z Kobiecego ciala żeby sięgnąć po prezerwatywę, ogólnie czuję że to nie jest szczyt możliwości pelnego wzwodu, jest za miękki, biorę Depakine 500 rano i wieczorem po 500m, może to mieć wpływ? nie mam padaczki stwierdzonej lecz mam czasem klopoty astrojowe, pomoc psychologiczna mi pomogła, lekarz przepisał mi depakine bo 12 lat miałem ciężki uraz czaszkowo mózgowy tylko 3 punkty w skali glasko, bylem nogom na tamtym świecie, teraz mam dziewczynę ale nie zawsze jestem sprawny gdy ona tego chcę, źle mi z tym, nie wiem czy tak inni mają, czy to przez depakine

Łukasz 28 lat 2012-09-03, 16:36

Witaj kolego.Mam ten sam problem.Ja biorę jedną rano i dwie wieczorem. W ciągu dnia tak po popołudniu nie ma problemu ale wieczorem zero zainteresowania.

Łukasz 2014-10-13, 15:42

Zanim zacząłem brać depakine to na zawołanie i po kilka razy dziennie

Łukasz 2014-10-13, 15:45

Witam.Ja biorę 2x po 750 i rowniez mam problem....biore to na wyrownanie nastroju w skrocie.....leki maja mnie uspokojic ale penis niech dziala;) hehe.....

Dani 2014-10-21, 23:14

Biorę Chrono 300 1x wieczorem - zero problemów.

arty 2014-10-23, 17:18

Biore depakine 500 co 12h i są wielkie problemy kiedyś przed tym na zawołanie a teraz kaplica czy są jakieś proszki co pomogą jak sie bierze depakine?

sławek 2016-10-07, 23:12