Forum neurologiczne » Bóle głowy » Czy to nerwica?

Czy to nerwica?

Witam. Mam 14 lat i mam chyba nerwice lękową, mialam juz 2 choroby somatyczne oraz liczne objawy. Od ponad 2 miesiecy boli mnie głowa, nie jest to ciągły bol, lecz raczej uciski w skroniach, w placie czolowym. Za pierwszym razem kiedy zaczelo mnie bardzo mocno kluć już zaczelam podejrzewac guza mozgu. Zaczelam oczywiscie czytac o tym w intern ecie do tego mialam jeszcze nieraz nudnosci. Zaczelam sobie wymyslac ze mam kłopoty z mowa, pamiecia itp. Teraz zauwazylam ze zazwyczaj mnie nie boli ale gdy szybko wstane zaczyna mnie bolec glowa i mam zawroty. Strasznie sie boje i nw czy to nerwica czy moze guz mozgu? Dodam ze kilka razy leciała mi krew z nosa i mialam tez parenstazje . Prosze o odpowiedz!!!

Monika 2015-01-03, 20:44

Cześć, po pierwsze jeżeli masz 14 lat ot konsultuj się z osobami dorosłymi, tak żeby od razu one, prowadziły Cię do specjalisty, na internecie można znaleźć opisy, porady, informacje, ale nie można bez odpowiedniej wiedzy sugerować się nimi... tutaj masz kórtki tekst o typach nerwicy: http://www.biomedical.pl/psychologia/typy-nerwicy-objawy-i-leczenie-1438.html możesz sobie sama sprawdzić ale tak jak mówię, ma być to tylko informacja pomocna, tak żebyś mnie więcej dowiedziała o co chodzi. Nie mniej jednak - idź do rodziców i lekarza.

PanJan 2015-02-21, 10:03