Forum neurologiczne » Bóle głowy » Czy powinnam iść z tym do lekarza?

Czy powinnam iść z tym do lekarza?

Od niecałego miesiąca cierpię na bóle głowy.Szczególnie w skroniach, częste punktowe bóle, jakby ktoś mi kijem walił po nich, bóle z tyłu głowy od ktorych chce mi się wymiotowac, uczucie sztywnej szyi i barkow, czasem wrażenie zatkanych uszu. boli też tył glowy od skroni, za uszami po łuku do podstawy czaszki. Czy to może być jakiś guz lub coś w tym rodzaju? cisnienie mam dobre 118/78, tetno 85-90, ale ja mam zawsze takie wysokie. Proszę o poradę.














Malwa 2014-05-03, 19:12

To może być migrena. Jeżeli bóle głowy/wymioty będą się nasilać proszę skierować się do neurologa. W przypadku guzów mózgu objawy z czasem znacznie przybierają na sile, więc proszę się obserwować.

Ola 2014-05-05, 17:39

Ja bym nie bagatelizowała sprawy i poszła do neurologa. Jasne, to może być migrena, ale z doświadczenia wiem, ze lekarze dużo lubią na nią (albo na nerwice) zwalać po prostu...
Także z własnego doświadczenia chciała bym powiedzieć, że takie ot właśnie dziwne neurologiczne objawy, łącznie z nudnościami i uchem daje... kręgosłup. Ale rezo i angio rezo cie raczej nie ominą.

Mary 2014-09-05, 23:06