Forum neurologiczne » Depresja, nerwica, zaburzenia psychiczne » Czuję się jak pijany, zawroty głowy, niewyraźne widzenie i brak trzeźwości umysłu

Czuję się jak pijany, zawroty głowy, niewyraźne widzenie i brak trzeźwości umysłu

Witam ! mam 24 lata i od 3 tygodni borykam sie z
dziwnymi objawami. Jakies 3 tygodnie temu byłem ze znajomymi na imprezie,
wypilismy jakieś 0.5l na głowę..na ogół jestem osoba mało praktukujaca.. Od tamtego
momentu cały czas chodzę pijany. Mam zawroty glowy, wszystkie moje zmysły są są jakby
znieczulone, mam problemy z pamięcią, koncentracja, niby funkcjonuje normalnie ale
jakby na jakimś autopilocie, bez głębszej świadomości, drażni mnie także światło oraz
obraz nieco Sie rozmazuje ( nieostre widzenie) . jazda samochodem jest udręką o zwykłym
życiu już nie wspomnę. w tym roku pisze pracę magisterską i nie wiem jak temu podolam.
Lekarz internista stwierdził że to zatrucie alkoholowe ( toksyny) jednak dalej nie widzę
poprawy.. nikomu że znajomych nic takiego nie dolega.. Neurolog wykluczył zaburzenia
blednika .. przepisał betanil 24mg jednak nic nie pomaga( biorę 2 tydzień). Wszystkie
wyniki w normie.. w tym tygodniu mam rezonans głowy.. zobaczymy czy coś
wyjdzie..Boję Sie że zostanie mi tak już na zawsze.. oddał i zrobiłbym wszystko aby to
ustąpilo .. Życie teraz to jakiś koszmar!!!

Adrian 2012-10-22, 10:35

Mam praktycznie to samo, nawet prawie tyle samo lat co Ty(25) i tez przed praca mgr, jak chcesz to dawaj na gg 6765766 pozdro

mike 2012-11-12, 22:37

Mam to samo po ostrej imprezie zaczęło mi się kręcić w głowie, brak apetytu, brak koncentracji. Trwa już to 7tyg byłem u neurologa i powiedział że wszystko ok z układem nerwowym. Dostałem tabletki *Polwertic* i brałem przez 3 tygodnie ale nie pomagały (producent zaleca 3 miesiące brania). Teraz dostałem skierowanie do laryngologa i czekam ...

Artur 2018-03-24, 07:31