Forum neurologiczne » Bóle głowy » Częsty ucisk po prawej stronie głowy i zasłabnięcia

Częsty ucisk po prawej stronie głowy i zasłabnięcia

Witam bardzo serdecznie. Otóż od pewnego momentu mam bóle głowy, byłem wielokrotnie na badaniach. Dotychczas byłem i z reguły nadal jestem typem sportowca, chodziłem na treningi różnego rodzaju od dziecka. Dziś mam 20 lat. Od czasu do czasu boli mnie łeb że nie da się wytrzymać. Byłem u lekarza kilka lat temu na prześwietleniu. I było wszystko okay ( pomijając zniesioną lordozę ) kolejny raz był nie dawno, w tym roku - inny lekarz zlecił mi szereg badań, morfologi, moczu, thc, i wiele wiele innych wyniki były świetne. Nie jest to ból taki że nie mogę nic robić bo mogę, sport, od czasu do czasu praca, i nauka. Wszystko godzę. Jest to najczęściej ucisk po prawej stronie głowy, gdzieś w okolicy skorni. Tamto badanie które robiłem kilka lat temu to rtg. Natomiast w tym roku kilka mieszków temu takie jak wspomniałem, chciałem tomograf no ale lekarz zalecił ekg. Nie wiem co o tym myśleć czasem staje się to bardziej uciążliwe wiele się naczytałem, od raków, po tętniaki, i różne inne choroby. Nie chcę wpadać w paranoję. Kilka krotnie zdarzyło się osłabnąć. Tak więc pytam co to może być? Stresujący tryb życia? ( Chcę podkreślić że nigdy nic nie brałem, żadnych narkotyków i stosunkowo rzadko piję alkohol, na ogół nie biorę też żadnych leków. ) Przyczyn może być wiele, chorób rónież. Zależy mi jak na najtrafniejszej opini specjalisty za co będę niezmiernie wdzięczny. Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego dnia. :)

Alexander 2013-07-04, 19:21