Forum neurologiczne » Bóle głowy » Częsty ból głowy, problemy z pamięcią i pogarszanie się wzroku

Częsty ból głowy, problemy z pamięcią i pogarszanie się wzroku

Od pewnego czasu codziennie boli mnie głowa. Nasilenie bólu jest różne. Leki przeciwbólowe na szczęście działają. Zauważyłam również problemy z pamięcią, psuje mi się wzrok w lewym oku. Co mi jest? Jakie badania powinnam wykonać, żeby zdiagnozować przyczynę moich problemów?














Agata22 2011-06-02, 12:44

Bóle głowy częstą są wtórnym objawem pogorszenia wzroku. Radzę skonsultować się w pierwszej kolejności z okulistą i skorygować wadę wzroku.

neuron 2011-06-03, 22:10

Tak, powinnas sprawdzicz czy to problem wady wzorku. Ja mialam podobne objawy, tylko okulista wykluczyl wade wzroku. Okzalo sie ze choruje na migrene i mam w trakcie bolu aurę czyli zaburzenia widzenia....co bylo bardzo uciazliwe, widzialm doslownie plamki, czasem rozmazywal mi sie obraz i nie moglam prowadzic samochodu....to bylo straszne. teraz przyjmuje leki, sumamigren. Prowadzi mnie lekarz, jestem pod stala kontrola i jakos udaje mi sie to kontrolowac. Aha, wiesz....i to ze zwykle przeciwbolowe dzialaja nie znaczy jednak ze mozna brac je czesto...one sa bardzo szkodliwe dla organizmu.

marzena86 2011-06-07, 12:09