Forum neurologiczne » Bóle głowy » Częsty ból głowy i problem z błędnikiem

Częsty ból głowy i problem z błędnikiem

Witam ma częste bóle głowy i problem z błednikiem ,który jest leczony miałam robiony rezonans magnetyczny w którym wyszło ze w odrębie płatów czołowychi ciemieniowych widocznych jest kilka ognisk hiperintensywnych w obrazach zależnych i w sekwencjiFLAIR,budządzych podejrzenie ognisk naczyniopochodnych.Mam 31 lat czy to coś poważnego?














Anna 2011-11-01, 17:54

Takie zmiany mogą wiązać się z występowaniem bólu głowy. Należy rozważyć czynniki ryzyka tj. miażdżyca tętnic, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby naczyń, nadwaga/otyłość, palenie papierosów, zły tryb życia i starać sie je leczyć lub wyeliminować.

neuron 2011-11-02, 09:06

Dzisiaj robiłam wyniki napewno niemam nadciśnienia bo mam 90/60 ,ani cukrzycy nie mam nadwagi nie pale papirosów zobacze dzisiaj reszte wyników.Ale dzięki:)

anna 2011-11-02, 11:51

Jestem po wynikach jest wszystko w normie tylko holesterol lekko podwyższony 220 a głowa dale boli to już sama niewiem co to jest jeden lekarz stwierdził że nawet jestem po lekkim udarze!! a wyniki ok to ja już tego nierozumiem a drugi mówi że to nerwica!!! Czy ktoś był w podobnej sytuacji?????

anna 2011-11-03, 18:37