Forum neurologiczne » Bóle głowy » Codzienne, wieloletnie bóle głowy, niereagujące na środki przeciwbólowe

Codzienne, wieloletnie bóle głowy, niereagujące na środki przeciwbólowe

Witam od 11 lat mam codzienne bóle głowy.Co 6 miesięcy robię sobie badania krwi i wszystko jest w normie.5 lat temu miałem robioną tomografię głowy i było wszystko ok.Chodziłem do wielu neurologów i diagnozy były różne ale leki przepisywane nie pomagały.Kiedy biorę leki przeciwbólowe to jeszcze bardziej boli mnie głowa.Ja poprostu żyję z tym bólem bo nie ma takiej chwili żebym go nie czuł.Co mam robic ponieważ nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac,czy jest jakies lekarstwo na takie bóle.Proszę niech ktoś mi pomoże.Zaznaczę że prawie codziennie jestem słaby i nie mam siły na nic ale wymiotów i itp tym bólom nie towarzyszą.

Bartek 2011-03-12, 17:10

Witam
moj maz od 10 lat ma potworne bole glowy zadne srodki przeciw bolowe nie pomagaja wrecz nasilaja bol. mial robiona TK i MR glowy nie ma zadnych zmian. lekarze nie wiedzieli co mezowi dolega prywatnie zrobilismy rentgena kregoslupa szyjego z obciazeniem i poszlismy do neurologa a ten skierowal nas na MR po obejrzeniu MR powiedzial ze trzeba operowac i to jak najszybciej bo dyski 3 naciskaja na rdzen kregowy 2 z przodu 1 z tylu i teraz idziemy na zabieg u neurochirurga maz bedzie mial 3 implanty sztywne bo ruchome sa tylko dla mlodych ludzi. maz ma objawy potworne bole glowy na czubku szumy i gwizdy w uszach dretwienie rak i nog (za kostki) ostatni objaw stracil przytomnosc po obrocie gornej czesci ciala

ladyam 2012-08-10, 01:14