Co to jest

Od 2-ch lat kilka opcji choroby. 1. Ostre poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego. 2. Poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego. 3. Zapalenie rdzenia kręgowego. Mieszkam w Szwecji. Leczyła mnie polska lekarz. Przez 300 dni bez żadnego leku przeciwbólowego. Od pierwszego spotkania kiedy musiała przeprowadzić wywiad zmusiła się do rozmowy po polsku. Od 2-lat mrowienie całej lewej nogi od pachwiny do czubków palców łącznie z uczuciem bólu na kostce tak jakbym miał zawiązaną ósemkę przy skręceniu kostki. Prawa noga te same objawy co w lewej tylko trochę mniej boli. Informowałem że 2004 roku miałem neuroboreliozę też wykrytą w Szwecji. Teraz jestem pod opieką innego lekarz. Ten wie dlaczego jest lekarzem chce pomóc. Od pół roku może trochę więcej powiedział ze mam artrozę. Bolą mnie pachwiny podbrzusze, kolana. Mam powiększoną prostatę-biorę alfuzosin. Ból kręgosłupa lędzwiowego spuchnięte nogi i od dwóch lat śpię 2-3 godziny na dobę. Chyba nie napisałem że lekarz powiedział o bliznach w rzeniu kręgowym. Chciałbym wiedzieć co jest grane. Z góry dziękuję.

Ryszard 2016-02-28, 01:30