Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Ciągły ból skrzywionego kręgosłupa piersiowego przy niestabilności C2-C4

Ciągły ból skrzywionego kręgosłupa piersiowego przy niestabilności C2-C4

Witam,
mam 23 lata byłam w szpitalu z powodu zasłabnięcia (mam częste zawroty głowy), okazało się, że mam hypokaliemie wywołaną nerwicą. Leczę się u psychiatry. Jednak przy pobycie w szpitalu dowiedziałam się, że mam skrzywienie kręgosłupa piersiowego i niestabilność na poziomie c2-c4. Badał mnie neurolog i stwierdził, że wszystko jest ok. Jednak od dłuższego czasu (gdy zaczęłam siedzącą pracę) mam silny ból w kręgosłupie i klatce piersiowej w okolicach mostka. Czasami mam też problem z czuciem w prawej dłoni (niewielki) Ból staje się nie do zniesienia ostatnio podczas siedzenia w pracy... Do ortopedy mam termin za 4 miesiące więc szukam szybszej porady, czy lepiej wybrać się prywatnie bo może to być poważniejsza sprawa? Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Małgorzata Dolata 2013-07-15, 15:10

Ból w kręgosłupie piersiowym oraz klatce piersiowej ,raczej nie jest prowokowany z poziomu c2-c4,jeżeli ból wywołuje siedząca praca w dotatku w pozycji zgięciowej to można przypuszczac przepuklinę tylno -centralną z uciskiem opony twardej stąd ból opasujący również zapewne w mostku , dotatkowo nabranie i zatrzymanie powietrza może prowokowac ten ból, jeżeli ból jest najwiekszy w ciągu dnia a po przebudzenie mniejszy lub wcale to wskazuje to na miękką postać przepukliny -tzw.jądrąwą , czucie w prawej dłoni trzeba zdiagnozować poniweważ może być to początek cieśni nadgarstka , proponuję wizytę u fizjoterapeuty metody cyriax ,www.cyriax.pl -zakładka kursańci -szukaj miasta

fizjolupus 2013-07-27, 16:03