Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Ciągły ból kręgosłupa po upadku

Ciągły ból kręgosłupa po upadku

Witam wszystkich!!
W maju tego roku potrącił mnie samochód gdy jechałam rowerem po drodze rowerowej. Rezultatem był upadek na chodnik po przeleceniu około 2 metrów. Oprócz wielu otarc, siniaków miałam m.in. zwichnięte kręgi szyjne 3 tygodnie w kołnierzu. Najgorszy był i jest nadal ból kręgosłupa - nie mogękichac, kaszlec, spanie i lezenie to koszmar, siedzenie też. Po dwóch miesiącach leczenia u neurologa i wielu lekach przecibólowych w końcu dano mi skierowanie na rezonans. Wyniki: nadłamanie blaszki granicznej górnej trzonu kręgu Th3 z obniżeniem wysokości trzonu. Na wysokościach Th8-Th9-i Th9-Th10 obecne centralne wypukliny krążków międzykręgowych. Cechy dehydrytacji krążka Th8-Th9. Minęło już 5 mc a kręgosłup nadal boli. Drętwieje mi lewa strona ciała boli mnie często głowa, nie mogę prowadzic auta. Neurochirurg u którego byłam na konsultacji powiedział, że powinnam miec śruby ale jest zbyt późno i teraz to do bólu muszę przywyknąc. (oczywiście rehabilituje się ale narazie nie ma poprawy) Czy jest może jakiś sposób aby pozbyc się moich dolegliwości?

Ania 2013-10-16, 13:01