Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ciągły ból głowy w tylnej części

Ciągły ból głowy w tylnej części

Witam!
Od kilku miesiecy boli mnie caly czas glowa w tylnej czesci. Kiedy sie budze juz czuje bol i tak caly dzien, czasami szumi mi w lewym uchu podczas lezenia. Przy ruszaniu glowa na boki zaczyna bolec bardziej i nie moge sie odwrocic za mocno. Leki przciwbolowe dzialaja na bardzo krotko. Od niedawna mam dodatkowy bol nad oczami i same oczy tez bola szczegolnie wieczorem. Mialam robione badanie wzroku bo bylo podwyzszone cisnienie, podzczas pierwszego wyszlo 24 a po wizycie w szpitalu 19 wiec w normie. Co to moze byc? prosze o jakas pomoc.

Aneczka 2012-10-13, 04:47

Witam,

mam dokładnie to samo od 2 miesięcy. Byłam u neurologa miałam robione TK głowy i nic. Głowa jak bolała tak boli. Żadne tabletki nie pomagają jedynie łagodzą ból a uczucie ucisku pozostaje. Pozdrawiam.

Ania. 2012-10-19, 22:19

Widzę, że nikt tu nie zagląda :( . Myślałam, że ktoś pomoże.

Ania. 2012-10-24, 07:49

Witam.
Ja tez liczylam na jakas pomoc lub przynajmniej porade :(

Aneczka 2012-10-25, 14:05

Aneczka a co u Ciebie czy bóle się zmniejszyły lub nasiliły? Ja jutro jeszcze mam dopllera tętnic szyjnych, a w środę endokrynologa. Zobaczymy co będzie dalej. Od dwóch dni zaczęły mnie boleć nogi i ręce tak jakbym miała zakwasy. Nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności czy ma to związek z tymi bólami. Pozdrawiam.

Ania. 2012-10-25, 18:50