Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ciągłe bóle głowy po przebudzeniu

Ciągłe bóle głowy po przebudzeniu

Witam. Mam 27 lat i od 4 lat męczą mnie uporczywe bóle. Głowa boli mnie codziennie zaraz po przebudzeniu, dodatkowe dolegliwosci przy tym bolu to mroczki przed oczami, mdłości, bóle brzucha drętwienie rąk i nóg, bóle mięsni w okolicy karku i najdziwniejszą o której neurolog powiedziała ostatnio że to niemożliwe to jakby coś pi pękało w głowie czasami słyszę ten dzwięk kilkanascie razy szczególnie gdy przekręcam głowe, ale nie zawsze sie one pojawiaja choc ostatnio czesciej niz do tej pory. Wszystko zaczeło się w 2008 roku na jesieni strasznymi zawrotami głowy, nie mogłam złapać równowagi i cały świat mi wirował,pojechalam do lekarza stwierdził, że o błednik dał leki i przez jakiś czas było ok, ale pożniej znowu to samo. Pojechałam przy nastepnym takim napadzie do szpitala, tam zrobili TK wyszła ok i badania krwi tez ok i wypuscili. Za jakies 2 tyg znowu to samo, ale doszły jeszcze wymioty i drętwienie rąk znowu szpital tym razem mnie zostawili na obserwacje i zrobili: badania krwi, moczu, RM, przeswietlenie klatki piersiowej, przeswietlenie górnego odcinka kręgosłupa(tu wyszło małe skrzywienie), badanie dna oka i wszystko wyszło ok. Skierowali mnie do laryngologa bo tez stwierdzili, że błednik ale też wyszło ok, laryngolog strierdził ok. Ale problem trwał nadal i pojawiał sie coraz czesciej, nie mogłam pracować. W 2010 sama zrobiłam Angi TK i badania serca echo, Holtera, ekg i testy wysiłkowe bo między czasie pojawiły sie koółatanie serca wszystko ok. Neurolodzy przepisywali mni jakies leki ale nic nie pomaga, chodzilam na masaże ale one na początku troche pomagały a póżniej już nie. Moje życie zmnieniło się bardzo z dnia na dzien i odczuwam straszny dyskomfort przez te bole nigdzie nie chce mi sie wychodzic bo teraz to juz nawet przy wysiłku jest gorzej ( np.po basenie strasznie żle się czuje). Strasznie drażni mnie też hałas aż czuje takie dziwne uczucie w uszach jakby szum. Prosze o jakąś porade, bo już nie wiem co robic.

Joanna 2012-07-26, 18:24

Miałam takie same objawy i okazało się po kilku latach że to borelioza.Odwiedziłam przez te lata wielu lekarzy i zrobiłam wiele badań,wszystkie były dobre.Leczę się od dwóch lat i jest coraz lepiej a byłam wrakiem człowieka.Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Ewelina 2012-07-26, 21:19