Forum neurologiczne » Bóle głowy » Chroniczne bóle głowy, tępe, pulsujące od czubka głowy

Chroniczne bóle głowy, tępe, pulsujące od czubka głowy

Witam serdecznie, Od 3 miesięcy doskwierają mi chroniczne bóle głowy (codziennie - trwają od 15 min do 1h - kilka nawrotów w trakcie dnia). Ból ten nie jest dotkliwy, raczej tępy, pulsujący często od czubka głowy bo lewej stronie ( nie ma też nic wspólnego z tzw. *obręczą* o której można wiele przeczytać przy okazji bólów nerwicowych) a przy dodatkowym rozdrażnieniu czuje się jakbym straciła czucie w skórze na głowie w miejscu gdzie odczuwam ten dziwny ból, które to przechodzi w zdrętwienie karku. Gdy zaczęłam się głębiej przyglądać tym *epizodom* zwróciłam uwagę, że występuje u mnie dodatkowo nietolerancja na głośne dźwięki... Odkrycie to było naprawdę niezwykłe w końcu byłam główną bywalczyni koncertów, uwielbiałam harmider a teraz? Krzyczę na chłopaka z zatkanymi uszami gdy ten pogłosi muzykę w samochodzie. nietolerancja objawia się mega rozdrażnieniem, czuje się tak jakby dźwięki biczowały mi głowę. Z objawów fizycznych muszę przyznać że pojawił się u mnie podwyższony puls 90 - 96 w stanie spoczynku przy ciśnieniu 115/73, poza tym często odczuwam napady zimna gdy w cale aż tak zimno nie jest - wszystkie te objawy - bóle głowy, puls, rozdrażnienie, drętwienia, reakcja na dźwięki pojawiły się mniej więcej w tym samym czasie. Nie wiem c o jeszcze... mam 24 lata, 58kg, jestem po delikatnym urazie głowy, ale przeczucie mi mówi, że nie ma to z tym żadnego związku. 31.12 wykonywałam CT głowy czekam na wyniki. z góry dziękuje za odp, Pozdrawiam

Saramena 2013-01-03, 15:10

Hej Saramena, jaka dostalas diagnoze? Mam podobne objawy, szczegolnie puls mnie drazni

Kasia 2013-08-23, 13:37