Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Choroba kręgów szyjnych

Choroba kręgów szyjnych

Witam chcialbym sie dowiedziec czy to co ja mam czy to powazne. Lecze się i leki mi nie pomagają jestem po zabiegach fizjoterapeutycznych tez nie pomogło. Na prawa strone jak skrecam głowa bardzo boli kłuje itp wchodzi mi na prawa konczyne. Jestem po rezonansie i mam który brzmi: Prawostronna protruzja pierścienia włóknistego krązka miedzytrzonowego na poziomie C5 C6 ,w przedniej prawej częsci kanału kręgowego na tym poziomie do 3.7mm.Zmiana w znacznym stopniu zwęża przestrzeń płynową przedrdzeniową oraz prawy otwór międzykregowy.Rezerwa objetościowa otworu znacznie zredukowana. Modelowanie przedniej prawej częsci worka oponowego oraz sladowe przedniej powierzchni rdzenia kregowego. Sygnał rdzenia prawidłowy. Po za tym obraz szyjnej częsci kregoslupa w normie. Dodam że mam też dyskopatie i zwyrodnienie kręgów szyjnych tak mam tez na rentgenie . Bardzo prosze o opinie czy to co ja mam to poważne jest. Dodam tez ze miewam czeste zawroty glowy tez

Michał 2017-09-12, 19:27

Bardzo prosze o szybka odpowiedz zalezy mi

Michał 2017-09-12, 19:30

Dodam że na prawą stronę jak skrecam głową bardzo boli kłuje i prawa reka zaczyna mi dretwieć i juz nie jest taka sprawna ta reka jak kiedys

Michał 2017-09-12, 19:34