Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bóle w potylicy promieniujące do szyi

Bóle w potylicy promieniujące do szyi

Witam.
Od czterech miesiecy cierpie na bole z prawej strony potylicy promieniujace do szyi,dodam ze jestem po cesarskim cieciu po ktorym mialam nagly skok cisnienia ktoremu towarzyszyl pulsujacy bol w potylicy,cisnienie mam uregulowane ale bol niestety pozostal.Po badaniach jakie robilam wyszlo CRP 28,za tydzien 70 a po kilku dniach 30,krotko mowiac skacze.Szukalam pomocy w szpitalu..robiono mi nastepujace badania;przeswietlenie pluc,przeswietlenie gornego odcinka kregoslupa,badanie dooplera zyl szyjnych,mialam konsultacje z neurologiem jak i ze specjalista od chorob zakaznych i niestety ..za kazdym razem wypisywano mnie do domu bo nikt nie potrafil mi pomoc,nie wiem gdzie sie z tym zwrocic bo szyja wciaz boli.Mam malutka coreczke ktora musze sie zajmowac a jest mi bardzo ciezko.Bardzo prosze o pomoc.

Anetta 2011-06-07, 13:44

Jeśli CRP jest podwyższone oznacza to stan zapalny. Czy wykluczono przyczyny ginekologiczne? CRP może nie być związane z bólem głowy. W zasadzie trudno na podstawie tych informacji podac mi przyczynę bólu głowy i szyi, tym bardziej, że badania wykluczają te najbardziej oczywiste.

neuron 2011-06-12, 19:45