Bole

. Mam pytanie ponieważ . Od ponad 4 lat mam bóle chyba psychosomatyczne . Ponieważ myślałam że może jestem opętana ale wszyscy księża mówią mi że nie jestem opętana tylko mam chorobę neurologiczną . Miałam robiony rezonans głowy i tomografie głowy i nic mi nie wyszło złego . Ja już się tak długo męczę . Miałam właśnie wtedy bardzo mocne przeżycie w życiu . Wcześniej i póżniej też miałam problemy . Ale od tamtego czasu zaczeło się żle dziać w mojej głowie . Ponieważ jak beknę czy kichnę czy ziewnę czuje się jak przed 5 laty . Po prostu mam takie bóle w lewej części głowy. Mam wrażenie że coś mnie ciągnie za szczękę ucho i szyje. I gorzej oddycham . Głowa mi pulsuje i tętni . Kręci mi się cały czas w głowie.To jest takie wrażenie że cały czas mi sie gdzieś śpieszy przez to. Czy mógł by mi Pan doktor powiedzieć co to może być ? Ponieważ wiem że to jest nie wytłumaczalnie ale ja tak się właśnie czuje . Bo ja nie mówię że nie pracuje czy się nie uczę. Ale ta właśnie chyba choroba przeskadza mi w normalnym przeżyciu dnia a co dopiero mówić o innym życiu jak żyją inni ludzie Mam wrażenie że ktoś za mną stoi i rusza moja głową . Dziękuje za odpowiedz.

Katarzyna 2014-07-06, 11:57

Mam fajne studenckie opracowanie na temat depresji i bólów z nią związanych https://notatek.pl/depresja-kiedy-nastroj-zniewala-cialo-i-umysl-co-to-jest-depresja może będzie dla Ciebie przydatne.

Lukii88 2017-04-02, 22:07